| dany3la a întrebat:

Dupa parerea voastra, care sunt cele mai proaste vedete din Romania?

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Uite un top 10:rolling on the floor
10Marian Vangelie
Naomi
Sexy Braileanca
Mircea Solcanu
Romeo Fantastik
Gigi Becali
Nikita din Romania
Fernando de la CrasSebes
Roxy manelista
#1Giovani Becali
Mentiunea 1: Oana Zavoranu
Mentiunea2:Elena Basecsclaughing
PROSTI FRATE...

12 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu exista vedete adevarate in Romania.

| Nymphetamine a răspuns:

Majoritatea. happy

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Heii.
Fiecare "vedeta" are apare peste noapte, nu sunt proaste dar nu sunt vedete reale.Niste exemplebig grinraguşanca,Buruiană,Adelina Pestriţu si inca altele, care sunt destul de multe. Oricum, mie astea i se par niste "vedete" proaste.

| forever4you a răspuns:

Pentru mine toate cele care apar la televizor pentru ca au c#r si tate(ma scuzati dar nu m-am putut abtine) care nu canta, nu danseaza, nu joaca teatru nu nimic, sunt cineva doar ca au un cur cat capu` si tate pan` la gatstraight face...alea daca se ingrasa oleaca si isi pierd "formele" nu mai sunt nimic...ba da, inca ar mai fi niste fitoase, increzute, pline de sinewinking

| mona a răspuns:

Inna[nu o pot suferi pe sclifosita aia],bianca dragusanu,monica columbeanu,madalin ionescu, liviu varciu, etc

| yhsay a răspuns:

Inna si Nikita.

| Paywa a răspuns:

Buruianca.

| Haose a răspuns:

Toate care sunt asistente.

| AnDa_6158 a răspuns:

Simona Senzual, Bianca Dragusanu si toate [scuzati expresia] tarfele care vin doar sa se arate si nici macar nu canta sau au vreun talent...

| Morenna10 a răspuns:

Nu putem spune ca sunt proaste.Totusi vedetele au avut ceva realizari pentru a ajunge vedete, desi am impresia ca unii fac misto de propria lor viata. Nu am dreptul sa critic asa ca nu dau numewinking

| RalluOfr a răspuns:

Naomi, Simona senzual,sexy braileanca,nikita,Adelina Pestritu, Andreea Tonciu, bianca dragusanu... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naomi(cand il/o aud cu toate tampeniile)
Bianca Dragusanu
Guta
Sexy Braileanca
Simona Sensual
Roxi manelista
Andreea Tonciu