| sebyse a întrebat:

Dupa parerea voastra cum priviti Romania

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu jale.

Răspuns utilizator avertizat
| SuperMagicSmile a răspuns:

Cu stilwinking laughing)
Intrebarea serioasa ar fi, cum ma priveste Romania pe mine? ಠ_ಠ

| ady123 a răspuns:

Eu privesc Romanaia de sus
Si vad ca nu mai are multe de spus
Nici la jocurile olimpice
Sportivi nostri au capetele de popice

| epurel a răspuns:

Cu ajutorul Google Maps privesc România dintr-o nouă perspectivă, oooh uite şi casa mea.

| 4b a răspuns:

N-o privesclaughingwinking

| RAY a răspuns:

Cu ochii inchisi

| xBya a răspuns:

De sus.

| iKeel a răspuns:

Dacă ar pleca ţiganii... Şi ei n-o să plece până nu-i gonesc Românii...

| umbrax a răspuns:

Avem o tara frumoasa daca n-ar stricao toti idiotii

| PotatoMustDie a răspuns:

Cu ochii.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Cu ochii, tu?

| BiancaBaby a răspuns:

De la balcon
tu?

| sebyse explică:

Cum fac francezii cu tiganii nostri ar trebui ca si noi sa le dam bani si bilete ca sa plece prin africa de unde provin sa demolom toate casele de romi primul lucru dar sunt prea multe ca sa se mai poata face mare chestie

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru sebyse):

Ţiganii vin din India. Nu din Africa.

| Chriistos a răspuns:

Ca o tara in care populatia de drept este minoritara datorita altor minoritati majoritare(tigani si unguri).

Răspuns utilizator avertizat
| DevilBot07 a răspuns:

Sunt prima persoana care si-a dat seama ca asta n e intrebare de T/A? Of, God... rolling eyes

| lolly2 a răspuns:

Romania e o tara frumoasa cu care ne puteam mandri, si romani sunt oameni buni.Pacat ca avem tigani in oras si hoti in parlamente.