| Dove a întrebat:

E bine daca pe zi timp de o ora fac 20 flotari odata un palme odata in pumni(zic mai incolo)40 de genoflexiuni cu extensorul cu 3 din alea nu stiu cum se numesc o parte pun picioru pe ia si cu alta ridic cu mainile de 20 de ori cu haltera de 3-4 kile fac pe fiecare mana cate 100 si 40 de abdomene atat pentru abdomen cat si pentru coaste adica cum tine mainele la ceafa dau cu cotul drept in genunchiu stang si invers si toate astea le fac fara oprire de 4 ori timp de ora, adica fac tot ce am zis mai sus cand termin fac iarasi este bine daca fac asta la 13 destul in cat sa ma dezvolt?

2 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Cat timp faci sport normal ca e bine.Incearca din ce in ce sa faci mai multe!

| katala a răspuns:

E foarte bine, dar mai fa si pauze intre exercitii pentru reglarea respiratiei.