| xcristix a întrebat:

E chiar asa de urat design-ul site-ului meu? http://epical-site.blogspot.ro/

Răspuns Câştigător
| Guogle a răspuns:

Nu ma pricep eu la design-uri si toate alea. Dar am vazut site-uri si mai naspa. Nu inteleg de ce iti pasa de parerea altora, da-i dracu',. Nu le place, sa nu se uite.

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

E cam monoton şi nu are nimic special.

| xcristix explică (pentru Nolkyz):

Da e ca isi face treaba, se incarca de 10.000 de ori mai repede decat multe alte site-uri, cum ar fi TPU are o gramada de prostii pe el si se incarca greu

| Guogle a răspuns:

Iar reclama?

| xcristix explică (pentru Guogle):

Nu am vrut sa fac reclama dar nu inteleg de ce mi-a zis unu ca e urat ca dracu, bine e si putin reclama ca vreau sa se indexeze pe motoare de cautare mai repede

| xcristix explică (pentru Guogle):

Ai dreptate o sa iti dau funda

| Guogle a răspuns (pentru xcristix):

Nu ma pricep eu la design-uri si toate alea. Dar am vazut site-uri si mai naspa. Nu inteleg de ce iti pasa de parerea altora, da-i dracu',. Nu le place, sa nu se uite.