| xcristix a întrebat:

Mi-am facut si eu un blog,este in constructie deci nu am multe pe el, dar as vrea sa imi ziceti ce parere aveti despre el: http://epical-site.blogspot.ro/

7 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Asta e blog? Stii macar ce e ala blog?

| xcristix explică (pentru GoguSteriade):

Asta e blog facut de acum cateva ore+ca nu prea am timp de el deci o sa mai dureze ceva pana il fac calumea si stiu ce e ala blog, dar totusi trebuie sa recunosti ca e frumos asa la prima vedere, totusi e primul meu blog

| GoguSteriade a răspuns (pentru xcristix):

Blogul e ala pe care postezi articole, nu episoade din naruto.

| xcristix explică (pentru GoguSteriade):

Atunci zii site! o sa postez si articole

| GoguSteriade a răspuns (pentru xcristix):

Posteaza, apoi cerere pareri. Cauta si un design.

| xcristix explică (pentru GoguSteriade):

De ce sa caut design, mie mi se pare frumos cel pe care il am

| GoguSteriade a răspuns (pentru xcristix):

Daca ti se pare frumos, nu mai cere pareri.