| Diana0987 a întrebat:

E grea clasa a 6-a? eu abia am inceput si mi se pare grea.

Răspuns Câştigător
| lovely1993 a răspuns:

In comparatie cu clasele mai mari, clasa a VI-a e apa de ploaie. Nu e grea, trebuie doar sa prinzi firul deodata si totul va fi SOOPER! Succese, sa ai doar note de 10+, RALLU! Merit funda sau nu? please

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă alții s-au descurcat, tu de ce să nu poți?
Succes la școală.
Pa, pa.

| Lora a răspuns:

Nu mi s-a parut grea nici un an de scoala doar clasa a 4 a in rest totul monoton ca in fiecare an

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu mai stiu exact cum a fost in a6a, dar parca nici mie nu mi-a placuthee hee

| TheTiger a răspuns:

Eu am trecut anul asta in a 6-a si mi se pare usoara, o sa te acomodezi

| Min4 a răspuns:

Eu sunt a 7-a ...si iti spun sincer ca nu e greu deloc happy A 7-a e mai grea tongue Adica, te vei acomoda cu timpul, si vei vedea ca la inceput e doar impresia...ca dupa e super! happy

| GodBlessYou a răspuns:

E grea pentru ca esti prost.

| GaByTheDraGOn a răspuns:

Pai fiecare clasa ti se pare grea pana ce treci in urmatoarehappyasa am patit si eu...acuma is in a 8 si mi se pare foarte usor ce fac restul in clasele mici