| Catalinnn66 a întrebat:

Care materie vi se pare cea mai grea cand ati fost sau sunteti clasa a 5 a?

Răspuns Câştigător
| JasonMcCann a răspuns:

Eu sunt în clasa a 6 a. În clasa a 5 a cea mai grea materie mi s-a părut biologia (botanica). Este materia care mi-a stricat mediile. Însă ție poate să îți placă. Ai grijă la teze (în caz că nu le-ai dat încă).

14 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

La vremea aia cred că matematica mi s-a părut cea mai grea, dar proful nostru ne dădea extrem de multe teme, că în rest nu era cine ştie ce happy
Pe lângă mate, probabil franceza, că nu o mai făcusem niciodată înainte.

| benny a răspuns:

Cea mai grea materie e scoala laughing mi se pare o porcarie sa faci 12 ani de scoala si dupa sa iesi mai prost decat ai intrat. Parerea mea e ca ce e mult strica se vad si rezultatele din ultima vreme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

franceza istoria mate geometrie si algebra ramana gramatica si literatura funda?happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica. 19301491 teoreme, aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istoria si biologia

| val31989 a răspuns:

Buna.Cand eram in clasa a 5-ea.Cea mai grea mi s-a parut fizica big grin pentru ca era materie noua.

| Lariii99 a răspuns:

Hey.
Sincer,clasa a 5-a e usoara, comparativa cu celelalte.e un fel de clasa 1.
Sper ca te-am ajutat.
Bye happy

| Inkubus a răspuns:

Eu cand am fost clasa a 5a mi s-a parut cea mai grea matematica dar m-am tint bine ca doar clasa a 5a conteaza foarte mult si trebuie sa calci cu dreptul! Tine-te bine pe invatat! Ca apoi va fi usor! :*
Sper ca te-am ajutat!
Fundita? :*

| huuu a răspuns:

Gramatica română.

| irinusca264 a răspuns:

Biologie si mate. Funda?

| ionutilie21 a răspuns:

Sincer sa fiu mie mi se pare biologia

| Cristinavr a răspuns:

Istoria. happy

| InvalidName a răspuns:

Sincer...franceza!

| Alexuutzzaa23 a răspuns:

Am fost clasa a5-a si cea mai grea materie mi s-a parut ISTORIA! Tie poate ca iti place!