| anonim_4396 a întrebat:

Ei bine mi-am facut un server de metin2 si cand scriu cod de arma legendara gen lunara +9 imi da ca are valoare de 63 sau 0
Eu stiam ca are de 323-365 sau ceva de genu!
Chestia cu sa modific prin navicat putera caracterului o stiu!
Da eu vreau un pack sau un script pentru arme legendare pls am nevoie urgenta!

Răspuns Câştigător
| νєησм a răspuns:

Hey sall men are 63 valoare atac dar u sti macar cat dai cu ea>? ai incercat-o? e incearco si sa vezi cand dai cu ea ea spune 63 valoare atac dar ea esti foarte poternica. fundita pliz si zi si mie cum tiai facut svr de metin2 plizz zi-mi si mie

5 răspunsuri:
| post4you a răspuns:

Add david_me1996

| post4you a răspuns:

Servaru nu am rezolvat cum sa intre playeri pe el!

| danny4everr a răspuns:

Cum se cheama svr as vrea sa ma joc si eu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La lunara lama mortala etc nu arata val atacului arata 63 sau0 dare ea are atacul mare

| andrei_2067 a răspuns:

Intra pe site asta aici sunt toate codurile de gm. http://www.tutoit.com/ghid-metin2-coduri-de-gm-ga/# daca vam ajutat.