| anonim_4396 a întrebat:

Era o emisiune (cred ca pe discovery) cu un salon de tatuajelove struck. Salonul avea o denumire care cuprindea si L. A. daca nu ma insel. Se mai difuzeaza emisiunea pe vreun post?thinkingstraight faceDaca da pe care. Multumesc

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

LA-Ink, se difuzeaza pe Discovery Travel & Living
http://ro.wikipedia.org/wiki/LA_Ink

14 răspunsuri:
| retouchan a răspuns:

Da. L. A Ink
Se difuzeaza pe Discovery Travel&Living
Pe la 8 jumate sau 9

| retouchan a răspuns:

Da. L. A Ink
Se difuzeaza pe Discovery Travel&Living
Pe la 8 jumate sau 9. Sper ca te-am ajutat!

| MusicisMusic a răspuns:

Erau 2 defapt.prima data a fost Miami Ink apoi L. A. Ink. Am vazut-o zilele trecute tot pe Discovery International

| TheOriginalUser a răspuns:

Da pe discovery science

| NoMusicNoLife_2233 a răspuns:

L. A. Ink. (cu Kat Von D). Pe Discovery travel & living.
fundita?big grin

| AndreeaLupan a răspuns:

Paremi-se pe Travel and living.stiu ca pe acest post merge emisiune cu un salon de tatuaje, in fieacre zi privesc.

sper ca te-am ajutat. funda?

| Alex >D a răspuns:

L. A. Ink. Arata supe Kat von D. Mai este Miami Ink, New York Ink parca, le da inca mi se pare pe Discovery, Si Travel and Living.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Emisiunea se numeste L. A Ink si se difuzeaza in fiecare zi pe Discovery Travel and Living da nu mai stiu la ce ora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L. A. Ink

http://static.tvguide.com/......a-ink7.jpg

În fiecare seară de la ora 21:10, pe Discovery Travel and Living, sînt difuzate episoade din primul sezon al show-ului LA Ink. Protagonista emisiunii este Kat von D, cea care a plecat de la Miami Ink după o serie de neînţelegeri cu Ami James şi şi-a deschis propriu salon – High Voltage Tattoo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ink hart. eu am mai vazut-o tot pe discovery

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc frumos tuturor:*

| flory_9684 a răspuns:

Cred ca te referi la - miami ink... da se mai difuza pe -travel and living-winking

| ingerasu a răspuns:

Da, si mi se pare ca si acum mai este. daca nu, uitate pe Discovery Travel & Living ca sunt 2 emisiune : LA ink(Kat Von D) si Miami ink(cu Ami James, Chris Nunez, Chris Garver şi Darren Brass)... e in fiecare zi si la diferite ore.