| Kosminutza12 a întrebat:

Ce emisiune interesanta se difuzeaza asta seara la TV, la ce ora si pe ce post?

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Nu e chia emisiune e serial:Las Fierbinti-Pro Tv 20:30, Tanti Florica-Pro Tv 22:30; Copii spun lucruri trasnite-Prima Tv 20:30

| Kosminutza12 explică (pentru 8mariastar):

E editie speciala de Craciun "Copiii spun lucruri trasnite"? big grin

7 răspunsuri:
| IuliaJuly13 a răspuns:

De Craciun, toate emisiunile sunt frumoase! :* Craciun fericit! :*

| 8mariastar a răspuns:

Ms pentru Funda

| Kosminutza12 explică (pentru 8mariastar):

N-ai pentru ce! M-ai ajutat, dar totusi, chiar este editie speciala de Craciun "Copiii spun lucruri trasnite"?

| 8mariastar a răspuns:

Poate dar nu cred ca e editie de Craciun

| alexandra_8523 a răspuns:

Iubiri secrete ♥♥ Este serial si e superb. Ma rog daca nu l.ai vazut de la incput degeaba te uiti... big grin da totusi iti spun big grin de la 19:30

| Kosminutza12 explică:

Eu m-am uitat la Cenusareasa, pe Antena1! love struck :*