| Magheti_Cristi_1995 a întrebat:

Este adevarat ca poti sa-ti rupi un deget de la un fidget spinner?(scuzati-ma daca cumva am gresit categoria)

Răspuns Câştigător
| Crisstinayy12 a răspuns:

Nu, nu ai cum sa iti rupi degetul utilisand un fidget spinner.
Fidget spinner este inventat încă din anul 1898, si a fost introdus din nou de societate in anul 2002, dupa aceea a fost scos si iar adaugat in 2017, de japonezi, si in special, aceste jucarki relaxante si antistres, sunt pentru autisti, copiii cu adhd. Daca mama ti-a zis ca iti rupi degetele, asculta de ea, lentru ca ea are cea mai mare dreptate. Intr-adevar, poti sa te ranesti, nu asa foarte tare in cat sa ti le rupi, nici nu ai cum sa le rupi, daca ma gandesc mai bine, nici sa te ranesti, doar sa te dighile sau sa te loveasca. Pe mine nu ma pasionat aceasta jucarie, nu numai pentru faptul ca e pentru autisti, ci si ca moda trece relede si nh ai ce face.

| Magheti_Cristi_1995 explică (pentru Crisstinayy12):

Sa fiu eu.mama nu mi-o zis de asta i am vazut pe ytb.dar ma rog.si daca sunt t autisti si ADHD atunci nu pot sa-l folosesc?(ok eu nu am asa ceva)

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru Magheti_Cristi_1995):

Ba poti sa il folosesti, mai ales ca sunt smecherewinking

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Da logic

Răspuns utilizator avertizat
| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Nu poti, sunt doar povesti Funda?