| TheDarkDragon a întrebat:

Este adevarat ca vacanta s-a prelungit pana pe 21 spetembrie?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai vrea tu.

| Pricked a răspuns:

Dacă vrei tu, da.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este adevărat!

Anul şcolar 2014-2015 începe în 15 septembrie 2014!

Vezi structura anului şcolar la linkul oficial :
www.edu.ro/index.php?module=uploads&func=download&fileId=19873

http://www.edu.ro/index.php/articles/21951

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu s-a prelungit nimic. Școala/liceul o să înceapă pe 15 septembrie.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Teoretic incepe pe 15 septembrie, practic inca nu se stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am saturat de atatea intrebari zilnice pe aceeasi tema.
Nu, nu, nu. Ce naiba, nu, nu, e atata de greu de inteles? Nu!

| TheDarkDragon explică (pentru anonim_4396):

Ce-ai ma? Tu crezi ca stau sa verific toate intrebarile? Daca te-ai saturat, nu raspunde.

| Wukii a răspuns:

Din păcate, nu. Școala începe tot pe 15 septembrie. O seară faină! happy

| doggy123 a răspuns:

Nu cred...eu asa am auzit ca din 15 septembrie

| Sephyroth a răspuns:

Nu.

| Elenaeli22 a răspuns:

Nu alti deja au inceput Luni dar oficial toate scolile din Romania am auzit ca pe 15 Septembrie.

| edwardedward a răspuns:

Asta ar fi super tare dar...http://www.hotnews.ro/......europa.htm