| AndreiDoMino a întrebat:

Este in regula daca port o bratara de la manastire la mana stanga?

10 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Incearca, o pui la mana, iesi afara si daca nu te trasneste inseamna ca e in regula

| WeeD a răspuns:

Da. Eu am una la stanga, una la dreapta si o cruciulitza la gat tongue.
Bafta!

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Teoretic,stanga este considerata "inferioara" manei drepte...dar nu exista o regula in acest sens.Atata timp cat respecti biserica si traditiile sale, sunt absolut convinsa ca nu se va intampla nimic rau, in cazul in care porti bratara pe mana stanga.

| sKilL a răspuns:

E perfect in regula!

| Deea4ever a răspuns:

Este chir fff. binee :*

| ERIS a răspuns:

Da! Si eu am o bratara sfiintita de la o manastire si imi place s-o port la mana stanga! Trebuie s-o porti deoarece vrea sa ne faca rau utilizatorul de pe TPU SatanFermecatorul!

| ERIS a răspuns:

Apropo de poza ta... E wrestler-ul meu preferat John Cena! You can't see me! Imi place de John Cena si de Rey Misterio!

| calexiandra a răspuns:

Nu cred ca este nici o problemă. Nu cred că contează. happy

| bogdan1004 a răspuns:

Da,faca ti-o place da

| BlackPrincessCat a răspuns:

Nu este nimic. Poti sa o porti unde vrei si in stanga si in dreapta. Dumnezeu nu se uita unde ai bratara ci la faptele tale. Deci este ok.Am intrebat o doamna mai invarsta si stii vorba batranetea te face mai intelept.Deci nu are nimic. Sper ca te-am ajutat. fundita?