| anonim_4396 a întrebat:

Eu am vazut in multe poze de pe net ca sunt fantome. Acele poze pareau foarte reale si vreau sa stiu daca exista cu adevarat fantome. Dau funda, va multumesc!

5 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Există spirite, dar nu se arată. asta a spus-o profa de religie. laughing
n-am idee, eu zic că există, dar mă "lasă rece". oh go on

| MaimoSH a răspuns:

Miley mai bine ai tacea...nu exista fantome. pozele de pe net sunta facute pe calculator

| crys23 a răspuns:

Eu cred ca exista spirite! Am avut o experiente cu unul.Nu stiu daca voi ma credeti dar mie imi ajunge sa stiu numai ei ca e adevarat! Unii oameni daca aud asa ceva spun ca acei oameni care au spus sunt nebuni.Nimeni nu crede pana nu i se inrampla.

| miley123 a răspuns:

Da.spirite exista ca ele sunt oriunde. sper ca nu o sa te sperii

| Lorrik a răspuns:

Fantomele nu exicta.Doar spiritele care se pot arata uneori.