| Axys a întrebat:

Sal niste documentare reale despre fantome happy va rog nu radeti ma intereseaza happy! ...am vazut eu ceva la tv dar n-am reusits a vad toata emisiunea si nu mai stiu nici macar cum se numea acea emisiune ca mi s-a parut interesant happy... stiu ca exista fantome dar doar expertii le pot descoperi va rog frumos daca puteti face un efort pentru mine sa-mi dati ceva documentarii dau vot si funda happy

MULTUMESc!

Răspuns Câştigător
| perusita a răspuns:

Incearca activitate paranormala.sunt bazate pe fenomene reale.
in fiecare vineri la ora 22 da fenomene paranormale pe discovery tot bazate pe intamplari reale

| Axys explică (pentru perusita):

Multumesc happy urmaresc s alt feld e documentarii

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

" stii ca exista fantome?", wtf? mai ai 5 ani?

Nu ma mir cand toti zic de TPU ca a ajuns un site unde intra doar copii care nu au ce face cu viata lor.

| Axys explică (pentru Jorah):

Daca nu-ti convine intrebarea mea la ce dracu raspunziwinking... si ce daca ma intereseazawinking...