| Meli34 a întrebat:

Eu de exemplu am 100 de puncte pe TPU. daca dau funda imi scad punctele?

Răspuns Câştigător
| catalineusx a răspuns:

Nu au cum sa iti scada.Acordand fundita unui raspuns inseamna ca acel raspuns te-a ajutat cel mai mult si este o forma de a recompensa acest lucru

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu

| dorikut a răspuns:

Nu. O suta de puncte vor fi atribuite celui care a dat raspunsul castigator fara a-ti fi scazute tie din cont.winking

| valThina a răspuns:

Daca dai nu iti scad punctele.raman la fel. daca primesti vei avea cu 100 de puncte mai mult