| AnDa_9883 a întrebat:

Exista fantome adevarate?

46 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Daa daa love struckx. unii o sa spuna ca nu exista asa ceva. dar ei nu stiu. Eu cred in spirite. putem sa ne asteptam la orice laughing) :**

| Merigirl a răspuns:

Nu exsista fantome.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Buna AnDa,
Felul cum ai redactat intrebarea este o contradictie, daca este fantoma nu este adevarata si daca este adevarata nu este fantoma. Parerea mea este ca nu exista, cu adevarat, fantome, cred ca sunt doar povesti, desi am citit cate ceva nu am vazut dovezi obiective. Numai bine!

| NoAntidote a răspuns:

laughing nu stiu! din cate am auzit eu.sunt inca spirite care nu si-au gasit locul de veci! si inca mai bantuie unele locuri...:-ss...

| deutza_3149 a răspuns:

Nu

| bia3anca97 a răspuns:

Da eu cred ca etista, deoarece eu ma iut vinerea de la ora 22:00 pana la 00:00 la haunting pe discovery chanel. e cu fantome adevarate si sunt reale dar daca esti mica, nu te uita ca te sperie. sper ca ti fiu de ajutor, fundita?big grinhee hee

| AidaAmaranta a răspuns:

Posibil, niciodata nu poti stii ce exista in lumea asta!

| alex99_5666 a răspuns:

Depinde ce fel de fantome. Cele ale trecutului tau (pareri foarte de rau), desigur, dar cele ale trecutului omenirii, in nici un caz.

| Zenithf a răspuns:

Da, exista fantome, si exista si de-alea adevarate si si de-alea false.
Daca in Biblie scrie Adevarul, atunci nu exista fantome, iar ceea ce noi credem ca sunt fantome sunt de fapt manifestari ale celui rau ca sa ne rataceasca de la Adevar. Scrie ca cel rau poate sa ia si chip de inger, de ce i-ar fi greu sa faca sa para fantoma?

| Sua a răspuns:

Nu deocamdata

| HelloKitty23 a răspuns:

Normal ca nu stai linistitabig grinwinking

| 009 a răspuns:

Nu exista e doar imaginatia umana si putin prea multe fenomene stranilaughing

| Alecsandraa97 a răspuns:

Din cate stiu eu nulaughing hai te rog la ultima mea intrebare, sper sa ma ajuti! plsz!

| :*DyYa:*LoOl:* a răspuns:

NuUuUu. big grin Doar bebelusi si copii mici cred in asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:->
azi-noapte am vazut una

| VideoGame a răspuns:

Eu nu pot sa spun ca cred in fantome dar mereu mi-am zis ca ar putea sa existe

| NuAmHabar a răspuns:

Exista fantoma falselaughing

| marius577 a răspuns:

In unele locuri din lume chiar exista. Iar in legatura cu emisiunea de pe Discovery am vazut toate episoadele de vreo 4 ori, si nu o sa te sperii extrem. Daca nu ai la ce sa te uiti, e ok.

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Din cate am auzit de la persoanele mai in varsta sunt, acele care inca nu siau gasit locul lor pe lumea cealalta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AnDa, sa nu crezi ce spune lumea sunt doar povesti inutitile ca sa ii sperie pe ceilalti.Sa nu iti frie frica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AnDa multi ar spune ca ce spun acum inventez doar sa te rperii sau ceva in geni dar jur ca nu mint nu egzista fantome doar spirite pentru mai multe detalii alin_hardy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca exista fantome unele bune altele rele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stupid nu

| koltut333 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e posibil in Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu crezi in asa ceva... chiar daca si eu ma sperii cand unul dintre prietenii mei spune povesti de groaza dar ma gandesc numai la Dumnezeu si imi trece. Deci stai linistita ca nu exista:*

| anss23 a răspuns:

Eu nu cred ca exista fantome.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu