| Timee೩ a întrebat:

kiss. Chiar exista fantome? Adica stiu ca e anormal, dar toata lumea spune povesti cu fantome si cu ce s-a intamplat. Dar de ce? Daca povestile astea nu sunt adevarate? Lamuriti-ma si pe mine Intrebarea este:
EXISTA SAU NU, FANTOME? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| BloodyDress a răspuns:

Buna timeea:) nu cred pe toata lumea cand zice de fantome dar hei, cine suntem noi sa zicem ca nu exista? poate exista spirite sau manifestari paranormale care sunt inexplicabile. Daca esti pasionata de fantome te poti uita la ghosts hunters. Este un serial despre o echipa de instalatori care sunt chemati in diferite locuri pentru a examina manifestari paranormale:):* http://tv.blinkx.com/show/ghost-hunters/yAUCBtaerOJf6wyf
sper ca am fost de folos!

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Exista. o fantoma e spiritul unui om care a murit si nu a reusit sa treaca complet de partea cealalta.

| Denis470 a răspuns:

De existat nu stie nimeni exact, iar povestile sunt facute sa te sperie si cei care le zic spun ca e adevarat o fac doar ca sa para mai infricosator.

| Lori34 a răspuns:

Pai fantome nu dar spirite exista sigur, dar nu ma asculta pe mine pentru ca eu am 11 ani si nu prea stiu dar nu se stie, poate exista, poate ca nu exista...

| vladd96 a răspuns:

Exista cum sa nu. orice exista dupa vointa lui Dumnezeu!

| strangeBFF a răspuns:

Hei daca esti interesata de fantome uite un site www.anormalfriens.blogspot.com sau vorbeste cu niste vrajitoare strange.life22@yhoo.com