| daNNusa a întrebat:

am si eu o intrebare...:-s

am citit niste povesti de pe site-ul http://www.spectrulrealitatii.ro/ si de la un timp mi-este foarte, foarte frica.noaptea nu pot sa dorm. voi credeti ca sunt adevarate povestile? exista fantome? :-ss

Răspuns Câştigător
| miauuau a răspuns:

Xfact9r are dreptate,poate ca exista fantome,dar sigur nu sunt adevarate povestile alea ridicole. Oamenii prosti care compun astfel de gunoaie nu se gandesc ca au o influentza proasta asupra tinerilorstraight face
sa vezi cum adormi tu daca citesti dintr-o carte[poate chiar Biblia]inainte de culcare,si du-te o zi la biserica, din placere[incearca]pentru ca te vei convinge de puterea lui Dumnezeu si de faptul ca El ne este alaturi:X, depinde de personalitatea ta daca m-a intelegitongue

9 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Asteas superstitii
crezi in rahaturile alea sau in Dumnezeu?
gandeste logic si nu citi ce scriu cersetorii de audienta

| Rustin a răspuns:

Theonlygirlintheworld uite in sfarsit un om destept

| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Nu are de ce sa-ti fie frica povestile acelea sunt doar niste povesti, rezultatul imaginatiei bogate a unor oameni. In legatura cu fantomele: Parerea mea este ca nu exista fantome de genul celor pe care le-am vazut, le vedem si le vom vedea la TV. Probabil ca acestea sunt spiritele celor morti care raman blocati intre cele 2 lumi. In fiecare nopate roaga-te lui Dumnezeu sa te ajute si sa te fereasca de rau. Si daca iti este fricate sfatuiesc sa nu mai citesti povestile.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| xo9ox a răspuns:

laughing stai calma nu e nimic adevarat. astia inventeaza povestile doar ca sa le votezi. Am citit si eu cateva povesti si imi plachee hee.

| StupidLover a răspuns:

Stiu si eu cum e...am facut acelasi lucru.ca sa adormi ai putea sa te uiti la ceva amuzant inainte si uiti de chestiile alea.in ceea ce privesta fantomele...si da si nu

Răspuns utilizator avertizat
| Likemecool a răspuns:

Sincer eu nu cred in asa ceva. Poate exista fantome, dar unii care au scris pe acel site nu au avut ocupatie decat sa spuna povesti aiurea.Am o prietena care a scris o povete foarte inspaimantatoare dar dupa cateva zile a recunoscut ca povestea nu era adevarata.

| manda a răspuns:

Da sigur cum sa nu si eu sunt ronaldinho astea sunt doar povesti eu nu cred in tampeniile alea bine asta-i parerea mea

| Felciuc_Ioana_1994 a răspuns:

Nu nucred ca exista, dar daca exista sigur ne-ar fi distrus pana acum. Sper ca team ajuta.happy