| fcsb a întrebat:

Exista parole pentru jocul,, The West"? Daca da, unde trebuie scrise?

98 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi trebuie parola pentru a ma inscrie in joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foxe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in joc si scrii si apoi iesi din nou si intri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista parole dar nu stiu unde trebuie scrise dar poti folosi scripturi daca vrei sa-l imbunatatesti cat de cat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah is scripturi dar nu te ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google the west si o sa iti apara utilizator si parola tu iti scrii numele si parola si pe urma te joci e misto numai ca trebuie sa fii member daca vrei sa iti fac un id si o parola zi-mi da sau nu! pumpkin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nusiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor cred ca ati jucat pra mult Gta
nu are cum sa existe coduri
sunt doar scripturi care te ajuta sa aflii diferite chestii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da anemici sunteti cu sa existe parole pentru the west

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da du-te ma nu-ti apare n-am incercat eu pe lumea 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa aflu parola la the west jucatorului thewestmihnea este bagat pe lumea 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl-W cea mai buna solutie. iti da cu 10 % mai mult NOROC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt parole una este ctrl+w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu exista site-uri unde sa pui conturi de the westlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul_verde
ai dreptate
sa-ti fie rusine!
numai cu parole si cu hack stii sa joci jocuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O da? http://www.cheatbook.de/files/thewest.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba voi ii credeti pe fraierii aia mah jukati mah corect pe cinstite ca de aia e joc, ce naiba va umpletii calculatoruu de virusii, am crezut si eu asta da aia care zic ca exista sunt niste kokalari care habar nau ce e ala The West asa ca va spun din propra experienta NU EXISTA NICIUN COD!>VA MULTUMESC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista hack-uri, dar in privinta codurilor sau a parolelor sunt nesigur mai degraba as crede in niste scripturi care si alea sunt niste caricaturi de 2 lei. drept eu nu am folosit hack in viata mea, am in calculator hack, dar nu il folosesc, dar as vrea sa va pun intrebarea de ce vreti hack la the west? este un joc destul de simplu mai multe bataii de cap iti da cautarea unui hack sau cod ...intradevar am folosit coduri laughing doar la GTA, s-ar putea ca CheatEngine sa va dea bani e destul de greu de folosit si am auzit ca banii sunt falsi... dar dupa parerea mea daca ati juca cu hack ati fi niste lasi si niste i****i la jocu asta iti trebuie hack sau cod? ce naiba la altele mai complicate mai inteleg da la asta stai si tu 2 ore pe zi la comp si il pui pe ala sa munceasca de nebun, la alte jocuri trebuie sa stai toata ziua la comp sa faci 10 lvl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca sunt si trebuie puse la chat cod pentru butline precis
-givemebiggybiggygun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parolele sau codurile care vi se sor cere la inscrierea in joc vor fi trimise pe adresa voastra de email...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista coduri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am gasit nimic

| hahahahehehe a răspuns:

Exista dar nu-s tiu unde trebuie puse
asta e

| ViPeR_5346 a răspuns:

{{{{{Nu sunt parole dar exista o smecherie pentru a hackui jocul:selectezi o meserie, te duci in control panel si iti schimbi ceasul asa fel incat sa fie setat cu 2-3-...ore dupa si vezi ce se intampla...}}}}} Nu se intampla nimic deoarece the west are propriul lui ceas setat il gasiti jos in dreapta paginii impreuna cu data

| CatalinCioltea a răspuns:

Ma joaca corect si este cel mai bine rolling on the floor rolling on the floor

| cristinel99 a răspuns:

Am cautat dar n-am gasit

| Un4m3d a răspuns:

Exista missiuni secrete
1. puneti o undita k produs si du-te la barman(recopensa 500$...500 exp
2. puneti o cazma ...tot la barman
du-te
3. puneti o trusa de scule parca si du-te tot la el si mai era una cu barosu parca nu mai stiu vezi tu... sper sa te fii ajutat

| florin_8204 a răspuns:

Ma da numai lasi cauta parole cred ca fara parole nu termini nici un joc