| Mark_Fodor_1992 a întrebat:

Exista Slender Man oameni buni?

Răspuns Câştigător
| Katakimiku a răspuns:

Nu, dar Omu' Subțâre - da. laughing

9 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Nu exista.

| Nanami利 a răspuns:

Nu.Doar in desene.:3

| Mark_Fodor_1992 explică (pentru Nanami利):

Ce fel de desene?

| Nanami利 a răspuns (pentru Mark_Fodor_1992):

Desene care ma sperie. Orice desen in care apare slender-man ma inspaimanta.worried.

| Mark_Fodor_1992 explică (pentru Nanami利):

Da ma refeream la programul la care te uiti.Totusi nu ma refeream tocmai la gen si te inteleg.big grin

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu, logic că nu există.
E doar într-un joc care sperie copiii.
Niciun stres!
Pa-pa.

| Wolfszeitt a răspuns:

Da, îl găsești la barul din colț. Bea o bere cu zâna măseluță.

| Mark_Fodor_1992 explică (pentru Wolfszeitt):

Tare raspuns erai pe locul 3 dupa katakamiku si yukiji. Felicitari si apropo amuzant banc dandu-ne seama ca Slender Man sau omul subtire cum preferati nu are fata.Foarte hilar laughing

| xBianca333x a răspuns:

Nu. smug