| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cunoasteti oameni cu adevarat buni? Exista?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da, cu câtva ani în urma am scăpat ultimul meu bilet de autobuz pe strada și a zburat direct pe mijlocul străzi, cum stăteam eu acolo și priveam biletul printre mașini am văzut o persoana cum se duce spre el, am crezut ca o sa îl facă pliaf mașinile, după ce a recuperat biletul ticălos mi l-a dat înapoi
Am rămas surprins, de atunci nu l-am mai întâlnit și nici de oameni buni nu m-am mai loviti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista, insa sunt foarte putini, si doar cei ce sunt de incredere, doar cei ce mai iubesc ii pot gasi

| superAndrei a răspuns:

Mai exista? Niciodata nu poti spune ca un om e pe deplin bun. Suntem formati din calitati si defecte, cu totii facem cateodata chestii rele pentru cei din jur.Cu totii avem momente de nepasare, superficialitate etc. Nimeni nu e bun pe deplin!