| happy31animation a întrebat:

Facem o petrecerede halloween la ora de engleza si nu stiu cum sa ma imbrac as vrea vampir dar nu stiu cum sa-mi fac aripi daca stiti voi trimitetimi un
link va rog sau alte costume de vampiri manuale

Răspuns Câştigător
| Georgiana4091 a răspuns:

Pai..sunt multe tutoriale do it yourself (diy) mai ales de halloween.
Sunt multe costumatii..nu musai vampir.dar daca vrei vampir, poti sa te imbraci in negru, sa te machezi cu alb, sau in nuante inchise...vampirii nu prea au aripi.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Vampiri nu au aripi, dar daca vrei iti poti face o "capa" gasesti multe modele pe google, iar aripi iti poti face folosind carton pe care il invelesti intr-un material anume.

| cristhine022 a răspuns:

Vampiri nu pre au aripi. idei pentru costume aici----->http://www.youtube.com/watch?v=gl6jrDtnU6M