| RealLife a întrebat:

Fetelor: ce fel de baieti va plac? bruneti, blonzi, roscati sau carunti laughing?

Răspuns Câştigător
| Papusha lui =p~ a răspuns:

Bruneti, ochi caprui. inalti happy

38 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Prefer barbatii bruneti si sateni, dar si blonzii sunt ok.winking Conteaza ca totul sa fie armonios (fata, corpul). Dar daca exista dragostea si intelegerea, aspectul fizic conteaza mult mai putin.

| Flav a răspuns:

Raspund eu, ca baiat, pentru fete: cei cu bani.

| cornculapte a răspuns:

Chei sau bruneti si nebarbieriti. happy

| Baiaaanca a răspuns:

Blonzi cu ochi albastri, sau butneti cu ochi albastri love struck

| Puiutz a răspuns:

Bruneti si blonzi in general big grin...
Dar nu tin cont neaparat de frezahee hee... oricum carunti totusi sa nu fie sad, INCA laughing.

| Aiicha a răspuns:

Cei care au mai multe calitati decat defecte.

| rosto a răspuns:

Blonzi sau sateni

| madalicious a răspuns:

Sateni nu ai enumerat. big grin Asa ca imi permit sa zic sateni si bruneti. In niciun caz carunti ca-s prea tanara acum. laughing

| Mary Marry a răspuns:

Bruneti-sateni, ochii verzi-caprui :love struck

| AndutzaAndu a răspuns:

Bruneţi. dar contează mai mult să ştie cum să se poarte cu o fată şi să aibă ceva "la mansardă" decât culoarea părului.

| Bacteriuță a răspuns:

Bruneti sau blonzi :X:X in special blonzi day dreaming big grin

| Abcfunny a răspuns:

Bruneti sau blonzi love struck

| BabalGam a răspuns:

Blonzi

| Stefanaaa a răspuns:

Sateni cu ochi caprui sau bruneti cu ochi albastri. Dar nu blonzi big grin.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Bruneti sau sateni cu ochii verzi sau caprui.

| danaalexa a răspuns:

Bruneti :X dar nu e importantoh go onnuma struti sa nu fielaughingcu parul` in toate culoriile

| DiAnne_8069 a răspuns:

Blonzi 100%

| Rihanna a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine ar fi brunet(se accepta si saten) si cu ochi albastri(se accepta si verzi). insa de 2 ori m-am indragostit de baieti blonzi, unul cu ochii caprui, unul cu ochii albastri.laughing

| Alëxa_9778 a răspuns:

Shateni :X ...carunt in niciun cazlaughing

| Maria_3931 a răspuns:

Sti ca atunci cand esti mica iti doresti sa te casatoresti cu tatal tau sau macar sa iti gasesti un iubit care sa semene cu tatal tau(daa iti iubesti parintele)Si sa-ti raspund la intrebare mie imi plac cei care sunt cheliosi...(nu trebuie sa se duca la coafor...)

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Cheli rolling on the floor)

| lavi54 a răspuns:

Sateni, ochi albastri, slabi, mai inalti decat mine

| `:x. ZuZu. a răspuns:

Brunetzi laughing

| Aicilef a răspuns:

Cei brunetzi.accept sh satenii dar sa aiba ochiiiii negriiibig grinbig grin

| SexyGirl4You a răspuns:

Blond, par putin mai lung dat cu placa, ochi albastrii, inaltbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează culoarea părului dacă ne înţelegem bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general bruneti. Dar nu cred ca este relevanta culoarea parului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sateni/blonzi, dar nu conteaza culoarea parului atat timp cat va intelegeti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carunti laughing