| тøхх a întrebat:

Funda! Am The Sims 3 Late Night. Si la celebritate am o stea. big grin Cum imi cresc nivelul? Adica sa ajung la nivelul 1? Sunt in SunsetValley.

3 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Vorbesti cu cat mai multe celebritati.Mergi prin cluburi baruri. Dar sincer nu este asa fain sa ai 5 stele. Daca ai 5 stele nu poti vorbi cu oameni simpli pentru ca te vad paratzi si te da la ziar si e naspa trebuie sa platesti sa scapi sau sa atepti nu stiu cate zile. Sfatul meu este sa stai la 2-3 stele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nuh stiu. ash vrea sa te ajut . app am gasit cel mai tare site cu compuneri ! ft fain uitatziva sh voi poate va ajuta la cev http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/