| lol1232 a întrebat:

Funda! As dori cateva solutii contra semnelor lasate pe fata de cosuri, orice raspuns este bine venit!

Răspuns Câştigător
| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Aloe Vera in fiecare seara este cel mai bun intr. o saptamana ai scapat definitiv de ele :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cremă de gălbenele, ulei de migdale dulci.
Pa, pa.

| IMC90 a răspuns:

Facand Gomaj (microdermabraziunea)

Procedura se face de 2 ori pe saptamana. Durata creste treptat, pe masura ce tenul tau se va obisnui (la inceput un gomaj dureaza 5 minute, ulterior maresti durata procedurii pana la 8 minute)

Cu cat gomajul este mai profund, cu atat imperfectiunile dispar mai repede. Cauta la farmacie o crema pentru gomaj profund.

Citeste aici mai multe :
http://sanatate.acasa.ro/......i-818.html
http://www.feminis.ro/......tionar-220 p

| Dayana12345 a răspuns:

Incearca fond de ten, eu asa fac! iar ca sa treaca, sa se vindece, incearca, seara, sa te dai cu apa termala!(la mine a mers) funda? ar fi prima!