| Dante30 a întrebat:

Ce solutii cunoasteti pentru estomparea/disparitia semnelor lasate de cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să foloseşti Contractubex gel - vezi Prospectul de la linkul :
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=3441

Toate cele bune.

| SkyPilot a răspuns:

Da cu crema de galbenele zilnic. Se vor estompa in timp si de la sine.

| William a răspuns:

Glet Ceresit CT- 127.

Răspuns utilizator avertizat
| LoseYourMind a răspuns:

Cel mai bun: usturoiul pisat! 100% rezultate dupa doar 2-3 utilizari.