| ady960 a întrebat:

Funda cum sa fac la fb cand vreau sa pun fotografia de profil sa nu imi mai apara trage pentru a redirectiona fotografia

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Din pacate nu se poate.
Eu am incercat pe toate partile, am modifica poza legat de dimensiune, de calitatea si "cantitatea" pozei ( mai rau faci, taie facebook-ul mai mult daca modifici tu poza, ma refer la crop).

| Dayiii96 a răspuns:

O repui pe facebook

| EneFlavius a răspuns:

Tu zici sa o pui cu acelasi like-uri cred!
Bine, eu nici cand o pun de noua" nu-mi cere sa "trag pentru a redirectiona fotografia! Dar, daca vrei sa pui deja o poza existenta, mergi la fotografie respectiva>optiuni>seteaza ca fotografie de profil/coperta! sper ca te-am ajutat!

| Dutzang0zaurul11 a răspuns:

Apesi pe editeaza profil. Apesi butonul SCHIMBA FOTOGRAFIA DE PROFIL si apoi pe INCARCA O FOTOGRAFIE. Sper ca te-am ajutat. Funda plz kiss