| Frumusika24 a întrebat:

Funda pentru niste nume frum de hi5 :X:X:X :d

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună poți să-ți pui un numele simplu de exemplu numele tău sau porecla ta.
Uite și altele :
βяยиєтiςa ♥
•♥ஐ♥☆●• ßaявιє
ღ ღ ღ §TëlµTz§ąღ ღ ღ
ß ªя ß ie đe Ç ªяtieя
ßεٱßٱٱٱٱ ♥ gèn dòuà pùnctè ìcs x
◘♥♥ßeßits∂ Д§†ą έ ๏ ßεŠ†їέ♥ ♥○☻♥☻ ○☺♥◘• ஐღ
♂►☺♥ßå®ßïë
•♥ﻻ•♥ღßeßelòO§ª ღ♥• ﻻ ♥•
ßяنИ円ε
§µfle†zêl Råñï†h ™, §üƒl€†z€£ iøßi†, °oO 5 ťh έlєmЄηŤ Oo°, →βσσblėėŝ←׃╳, чou aяe e×aтℓч мч вяaиd oƒ нeяoίи, ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥, ×3 el¡ tέ ¡นbεšh†ε мåςsīм ×3 ღ мą¢sìм άм śρûš ღ, ●ηatyy●, ●¢ho¢hoŁaΤε●, ●Ǿяïgïïиall●pagё●, bzihy™, |╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥, |¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|,

………tσσ tha lєft tσσ tha lєft…….,

………. єvεrчтнín чu waит………….,

………. íи тнa вσх тσσ тнa lεfт…….
DeliciOaSa taa.

ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.

M-am nascut in ciuDaa taa.

Fitse de VedeTa.

3 răspunsuri:
| cretudaniel99 a răspuns:

Albinutza, frumusica, fenomenala01, eroina, dragostedinplin, lingusitoare1, mareavedeta33, strainaprintestraini, pryetenoasa, independenta, fotomodel33 PLZ Funda

| KamyKaze666 a răspuns:

Nu pune niste nume care ti se sou pune un nume care te reprezinta pe tine sau cum iti spun prieteni gasca cei dragi vreau sa imi spui parerea ta pentru mine conteava foarte mult
si pe hi5 nu conteaza numele ci sa pui poze si sa dai comentari mrietenilorhappy

| David_2599 a răspuns:

Numele tau de buletin e cel mai bunwinking
Nu ai nevoie de un nume de pitzipoanca happy