| AnnaAstery a întrebat:

FUNDA! Stiu ca poate parea ciudat.dar va mai amintiri cumva acel dessen de pe minimax parca....personajul principal era un detectiv (doar ca era un porc laughing )..si era intr-un oras in care s eintamplau tot felul de ciudatentii din cauza unui spirit sau asa ceva care il tot punea la incercari. Aceste personaj principal avea si un prieten pe nume Baltazar (asta este sigurul nume pe care mi-l amintesc) iar ultimul episod era undeva intr-o pestera.iar acel detectiv afla ca in final acel spirit era int-run fel ruda cu el sau asa ceva nu imi amintesc prea bine. Il stie cineva? big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| 151220 a răspuns:

Enigmele din Providence. A fost unul din desenele mele favorite dupa Marcellino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenul animat se numeste : Engimele din Providance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enigmele din Providence.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Mi-l amitesc cu mare drag, a fost desenul meu preferat! Enigmele din Providence se numea. happy