| raresu12 a întrebat:

Funda TPU :)! As dori sa-mi spuneti lucruri pro si contra despre acest laptop :http://m.emag.ro/......D8SDQBBBM/ Multumesc mult;). Ps nu trebuie neaparat sa faceti pro si contra v-am dat un exemplu cu ce-ati putea raspunde;)

2 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Por: Garantia 2 ani, e un lucru foarte bun, pret cat de cat accesibil, procesor Dual Core, procesor grafic HD, microfon incorporat, camera web HD.
Contra: Memoria putina, doar 2 GB...Mai bun pentru gaming ar fi unul de 4, dar daca nu te joci, e bun, windows 8.1 doar in cazul in care il vrei pentru gaming, de ce? Pai putine jocuri sunt pentru windows 8.1, dar bineinteles, il poti schimba windowsul, procesor de 2, 16, La 2 gb e bunicel...dar ar merge mult mai bine unul de minim 2, 40 Ghz.
Eu zic ca merita banii, si ca e un laptop bun.
Bafta!

| raresu12 explică:

Nu trebuie neaparat cu pro si contra, doar v-am dat un exemplu cum ati putea sa raspundeti!