| anonim_4396 a întrebat:

Fundita >:. Poate cineva sa traduca "'poneatno krasavita"? Exact asa mi-a spus, dar nu a vrut sa imi spuna si ce inseamna, in schimb mi-a spus sa aflu singurahee hee Nu vorbesc rusa, deci nu am absolut nici o sansa sa aflu ce inseamna. Ma poate ajuta cineva?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KLU a răspuns:

E "poniatno " nu "poneatno" si inseamna inteligibil.

si e " krasavitsa" nu " krasavita" si inseamna "frumusete" in sensul de femeie frumoasa...

6 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Uite aiciaa scrii cuvintuu si dai la traduceree :))
http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ru|ro|%0D%0A
Fundaa` :))?
Pleaseee :">

| aleeeeeeeeeeeee a răspuns:

Am incercat pe google translate laughing poate daca imi scria in litere rusesti aflam...

| Cristina_3547 a răspuns:

Krasavita inseamna frumoasa. poneatno ...habar n-am laughing
poate este "foarte" sau ceva de genu big grin

| beautymk a răspuns:

Inseamna:"ai inteles, frumoaso?!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Beautymk are dreptate.

| dudle a răspuns:

Se traduce. "clar, frumoas-o"

Întrebări recente