| another_emo_girl a întrebat:

Halp! Am probleme cu mass'ul! Cand vreau dau pe iconul "yahoo messenger"imi apare o eroare pe care scrie The application failed properly(0xc0150003). Click on OK to terminate the aplication.Am dat ok, am restartat laptopul, nici o schimbare.Am dezinstalat programul, apoi l'am reinstalat de pe site.Nimic nou.Cum as putea sa imi repar messu? PLS HALP! mersi anticipatkiss

2 răspunsuri:
| Theya1703 a răspuns:

Buna. Am avut si eu aceeasi problema, si mi-am reinstalat windowsul si s-a reparat. iar daca nu stii sa instalezi windowsul poti intra pe meebo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!