| Ddo_Razvan_1995 a întrebat:

Heeeei TPU am mult timp liber si nu stiu ce sa fac cu el! Imi puteti spune niste site-uri interesante, distractive?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cu prietenii, joaca-te, glumeste, mergi la film, practica un sport, plimbate.

Răspuns utilizator avertizat
| spyyns a răspuns:

Eu iti recomand sa iesi cu prieteni, cu iubita pe afara, la un suc, o bere.Mai o caterinca mai o alea alea si uite asa trece timpu.

| harrys03 a răspuns:

Pe miniclip.com poti sa te joci 8 ball pool(biliard) cu alti oameni eu ma joc mereu si multe alte jocuri, mai este si remi-online.ro pe site-ul acesta poti sa joci multe jocuri: septica, biliard, table, sah, remi etalat, remi pe tabla, poker, cu mai multi oameni. Mai este si desenatori.ro in care desenezi ce iti trece prin cap, publici pictura si primesti comentarii voturi si este amuzant.
Sper ca te-am ajutat.

| filipasandreea a răspuns:

Ai incercat http://xat.com/chat/room/196437718? eu pe acolo imi petrec timpul, mai ales seara. daca vrei sa comunicam ma gasesti cu acelasi nume