| JustSmiiile a întrebat:

Heeei, am o mare problema deci va roog dati raspunsuri urgente! Am facut niste poze pe aparatul meu foto numit Traveler si cand am pus cablul USB sa le descarc am sters din greseala folderul acela DCIM si am facut altul dar acela sa transformat in ShortCut si nu ma lasa sa vad ce este in el. Cum as putea sa descarc pozele de acum? Va roog raspuns urgent dau funda + vot la toate raspunsurile, Multumesc anticipat >big grin

5 răspunsuri:
| Maryuk해바라기 a răspuns:

Daca ai sters folderul in care se aflau pozele...le poti recupera cu programul Recuva.
folderul dcim care l ai facut tu...il poti sterge ..cand faci poze. aparatul creeaza automat alt folder nou dcim

| JustSmiiile explică (pentru Maryuk해바라기):

Pozele sunt inca in aparat si orice poza nou as face tot nu imi apare pe laptop cand vreau sa le salvez.

| Maryuk해바라기 a răspuns (pentru JustSmiiile):

Pai si ce anume iti apare?

| JustSmiiile explică (pentru Maryuk해바라기):

Nimic, nici macar folderul nu imi apare

| olisacre a răspuns:

Din cate stiu eu nu mai ai ce sa faci, ai sters pozele.
Asa e la mine la camera mea, imi pare rau pentru pozele tale.