| Ana_2177 a întrebat:

Heeey, am nevoie de ajutorul vostru cat mai repede, care puteti sa-mi dati cate doua exemple din viata voastra cand ati realizat cu familia, profesorii, prietenii, colegii, comunicare nonverbala, comunicare verbala si comunicare scrisa.doua ex pentru fiecare tip.multumesc mult dau funda, promit.

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Atunci cand trisezi la teste iar proful /profa te atentioneaza ca ai gresit iar tu te uiti rugator la ea vrand sa-ti dea o a doua sansa
cand esti cèrtat dar nu vrei sa raspunzi pentru ca stii ca situatia va degenera
cand esti ascultat de profi si comunii prin cuvinte sau cand te destainui unui prieten
cand ai de facut o cerere/scrisoare de recomandare
cand vorbesti p mess

1 răspuns:
| mady805 a răspuns:

Eu cu familia cand e vara ca ma duc la mare si4 petrec vara cu ei si colegii funda
?