| emanuelle25 a întrebat:

Heeey,vreau si eu cateva statusuri de postat pe wall la facebook.
Cele mai multe si mai frumoase primesc FUNDAAAA!big grinhee hee

1 răspuns:
| VeronicaMihaela a răspuns:

Nu regreta ceva care candva te'a facut fericit!
"Trebuie sa fii destul de nebun incat sa crezi ca poti"-Tequilla
Nu ma crezi in stare? Nici o problema. Nu ma cred nici eu. Dar fereste`te de ziua in care o sa prind tupeu!
Eu nu sufar de nebunie ci ma bucur de ea in fiecare moment...
Viaţa e ca o ora de matematică în care înmulţeşti şi împarţi, aduni şi scazi, iar la un momentdat îţi dai seama că ai greşit şi că ai vrea să o iei de la capăt... dar s-a sunat...
Si cam astea sunt preferatele mele

Întrebări recente