| RalucaaMTFK999 a întrebat:

Heeii, buna, sambata asta merg la o petrecere, si cred ca o sa ploua in weekend. Imi puteti da si mie idei de jocuri sau chestii amuzante pe care sa le facem in casa si sa ne distram? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

1)Chipsuri,popcorn,bere sau suclaughingglumesc cu berea, depinde de varsta voastra...

2)Un film bun, si mancati chipsuri, iti recomand unu' de groaza, foarte tare si anume "Drag me to hell"

3)Va jucati "Nu te supara frate"

4)Ascultati muzica.

5)Va jucati "Tari, orase, munti", stiu ca jocul pare de copii dar este foarte interesant

6)Faceti glume.

7)Barfiti.

8)Spuneti bancuri...

9)Impartasiti-va notele, o sa vi sa para amuzant.

10)Distractie placuta!happy

3 răspunsuri:
| nowandrei a răspuns:

Salut,Iti recomand un film de groaza happy...

| LolaLOL98 a răspuns:

Luati o sticla goala de ceva, nu conteaza ce si o invartiti si cui ii pica dopul trebuie sa puna o provocare persoanei din fata ei. Sau clasicul adevar, provocare & procente. Distractie placuta! happy

| Ch1c0s a răspuns:

Sticlutza,adevar sau provocare, nu te supara frate, macaua, septica, popa prostu...etc