| Loredana_7081 a întrebat:

Heeyy. vine majoratul verisoarei mele si nu prea am idei de cadou.thinking
Asa ca orice idee e bine venita. >big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Cred ca ar fi fericita cu un dildo. happy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Iti sugerez bratarile prieteniei,parfumul ei preferat, bluza pe care si'o doreste, un cd cu muzica preferata

| YourGirl93 a răspuns:

Poate fi ceva amuzant...de ex un tricou personalizat sau un tricou pe care sa-l semneze toti prietenii ei.
daca vrei sa-i iei ceva mai elegant, nu stiu la majorate se cumpara bijuterii, posete, chestii pentru par, depinde ce-i place.

| Loredana_7081 explică:

Multumesc muult pentru idei >big grin