| anonim_4396 a întrebat:

Hei!; 0 Eu vreau sa fac ceva cu economiile mele, sa imi cumpar extensii, telefon etc, insa parintii mei mai imi cer uneori cativa lei din portofel si imi si dau, iau bursa, insa nu prea cred ca e corect sa imi folosesc toti banii avand in vedere ca inca ne mai trebuie in casa si nu am cum sa fac bani repede sad Nu cred ca e corect sa ii folosesc, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Incearca sa le dai o parte si lor si pastreaza si pentru tine, nu trebuie intr-o luna sa strangi nu stiu ce suma, iti strangi putin cate putin sau vorbeste cu parintii tai si spune-le ca ai avea nevoie de bursa de pe x luni pentru a-ti lua telefon sau ce doresti tu happy Succes! :*

| acinorev a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Multumesc mult!;*

| ZeePinkStar a răspuns (pentru acinorev):

Cu mare placere, sa revii cu rezultatele :*

3 răspunsuri:
| Asoricica a răspuns:

Eu zic sa faci un targ de vechituri