| iteodora55 a întrebat:

Hei! Am nevoie de ajutor, vreau sa-mi pun o poza de profil, insa nu pot. Cum pot sa-mi pun o poza de profil?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Setarile contului meu" sau accesand http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil sau sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola).
Click pe ''Rasfoieste'' pentru a alege o fotografie din Pc-ul tau apoi click ''Salveaza profilul''.

| diaac a răspuns:

Din meniul portocaliu din stanga, de la Setarile contului meu. Acolo poti edita inclusiv poza de profil.