| YumiSukinanda a întrebat:

Hei. Am o pereche de blugi negri şi o dată m-am murdărit de var în genunchi, şi mergeam la şcoală aşa că am frecat cu şerveţelul umed. Am observat ca s-a decolorat calumea. am genunchiul alb. Mama i-a spălat şi tot aşa sunt. Ce să fac? Nu i-aş arunca. Vă rog ajutaţi-mă.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopsea pentru haine

| AKARA0 a răspuns:

Da cu vopsea sau marker negru permanent

| Hinbrad a răspuns:

Pai fa-ti si celalalt genunchi alb.Am mak vazut prin magazine blugi albi in genunchi.Ca sa ii faci mai misto poti sa iti dai cu alb si pe spatale lor la picioare. poti face in zona gambelor acolo am mai vazut ca sunt albi blugii la fete

| Deliones a răspuns:

Du-te la profesorul tau de desen si posibil ca el sa aiba acuarele din acelea pentru haine(posibil sa aiba nu toti profii de desen au sau daca el nu are du te la clubul de pictura de la tine din or si profesorul de pictura de acolo trebuie sa aiba clar.)
Sau daca nu are poti sa iti tai blugii in genunchi(sa fii mai la moda:-)