| PussicatDolls a întrebat:

Hei buna tuturor love struck cand am fost la ziua unei prietene am vazut ca avea un fel de minge`balon rosie si mare pe care puteai sa stai si nu se spargea si puteai sa si sari pe ea. happy
Stie cineva unde pot gasi si cam cat costa? kiss
Multumesc. love struck

Răspuns Câştigător
| Andreea52 a răspuns:

Este minge pentru fitness, o gasesti in supermarketurile mari gen: Metro, Sellgros, Billa, am vazut si in Praktiker. Preturile difera de la un magazin la altu. Am vazut si la 60 de lei si la 80 si la 100 lei, depinde si de calitate. Cauta la articole pentru fitness. Sper ca te-am ajutat.kiss

1 răspuns:
| catalin02 a răspuns:

Se gasesc in magazinele de jucari si costa cam... intre 20-50 lei