| mihaelapisica a întrebat:

Hei, care stie care este cel mai folosit cuvant in limba rom?

Răspuns Câştigător
| iulia7621 a răspuns:

Fetele folosesc:
fata!

16 răspunsuri:
| User a răspuns:

Paul putin... inversatbig grin

| Robert a răspuns:

Cred ca Este.

| Monicaツ a răspuns:

Da,nu sau nu stiu big grinbig grinbig grinbig grin tu ce crezi?

| MissLumy a răspuns:

Buna sau pa

hmm...nu stiubig grin

| mihaelapisica explică:

Pe care il vorbim circa 30 de ori pe zi?

| yanis a răspuns:

"si"

| JomelaMaya a răspuns:

"Si" asa cred asta il folosesc de 20-30 ori pee zithumbs up.

| andreea_7819 a răspuns:

Iubire.sunt indragostita.:*love struck Si eu cred ca nu este un cuvant care se foloseste cel mai des toate se folosesc la fel.Nu cred ca s'ar apuca cine asa de prost ca minelaughing sa numerehappy:* Funda?

| andreea_7819 a răspuns:

Iubire.sunt indragostita.:*love struck Si eu cred ca nu este un cuvant care se foloseste cel mai des toate se folosesc la fel.Nu cred ca s'ar apuca cine asa de prost ca minelaughing sa numerehappy:* Funda? Ahh ce indragostita sunt.:d

| 3rdWW a răspuns:

Cele mai folosite sunt conjunctiile.
[ce,si, in, etc]
Numai bine!

| gaby98g a răspuns:

Am este cam cel mai folositwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca "si", dar nu cred ca s-a efectuat un studiu.

| SebySZ a răspuns:

Salut

| riri_6194 a răspuns:

Si

| Finzz a răspuns:

Mama

| Mihaiboy40 a răspuns:

Cel mai folosit nu cred ca este vreun cuvant care este cel mai folosit.