| irawrrlondon a întrebat:

Hei ^^ Ce carti gen 'Fortele Raului Absolut' de Kelley Armstrong stiti? =3 *funda*.

4 răspunsuri:
| MysticWayz a răspuns:

Heii`. Te referi la cele 3 volume : Invocarea, Revolutia si Rafuiala? Mi-au placut enorm de mult, desi am fost surprinsa de final. Am citit ca in curand vor aparea inca 2 volume: Colectarea ( The Gathering ) si Chemarea ( The calling ).

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns (pentru MysticWayz):

Acestea fac parte din alta seriewinking Si eu cautam despre ele, dar cred ca inca nu au aparut cartile in romana sad

| someone011 a răspuns:

Tot de la bravo girl au colectia vampirii sudului.O am pe toata,dar maine apare ultimul volum,asa ca le poti lua de pe net. Urmaresc si serialul TrueBlood(cel care a fos tfacut dupa carte), si imi place foarte mult, dar nu se comapra cu "Fortele Raului Absolut" care a fost cel mai bun fantasy pe care l-am citit :*

| irawrrlondon explică:

Bai, tu numai raspunsuri de astea stii sa dai.
'Te dracu si sinucide'te si fa un bine societatii!