| anonim_4396 a întrebat:

Hei, Daca sterg contul fb se sterg si comentarile pe care le am lasat? :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se sterg. Am avut eu un cont doar pentru a vedea niste fotografii a unor prieteni. Dupa ce l-am sters, s-au sters si comentariile mele dar si like-urile.

6 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Da iti stergi contul nu va mai ramane nimic :nici like-uri, nici comm ...Doar coneversatiile cu preteni vor ramane la ei in arhiva.

| BornToBeLoved a răspuns:

Da, dar daca te
Razgandesti revin si ele odata cu reactivarea contului!

| miru20cmrecords a răspuns:

Mersi la toti :*

| Dinu77744 a răspuns:

Nu

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Dinu77744):

Cum nu? Bineinteles ca se sterg. Singurele care raman intacte sunt discutiile cu alti prieteni, care vor ramane la ei in arhiva mesajelor private.