| Flöricicä a întrebat:

Hei!big grinDeci, folosesc google chrome si vreau sa imi fac eu o thema de aia.Mi.am facut cont, am cautat peste tot si nu gasesc.straight faceStiti, cum sunt unele cu artisti, filme, desene animate sau un culori, depinde, asa vreau si eu sa fac. Daca stiti cum, spuneti. mi si mie si va dau funda la schimbwinking

3 răspunsuri:
| CataLanBarca a răspuns:

Cand intri in google chrome iti da lista cu 8 site-uri care sunt cele mai fregventate de tine? atunci incearca sa stergi cateva pana cand in locul unui site iti apare ceva care se numeste Themes - Chrome Web Store.intri acolo si iti alegi, daca nu ai cele 8 site-uri te uiti pe la options si gasesti Home page si bifezi Use the New Tab page. o sa-ti apara cele 8 site-uri data viitoare cand intri

| Flöricicä explică (pentru CataLanBarca):

Eu am acel site de care zici tu cu google-themes.dar vreau sa imi apara altceva.fondul sa fie de exemplu cu vreo trupa de.a mea preferata.am gasit cu multe:green day,metallica,justin bieber, britney spears, selena gomez etc. dar poate eu am o trupa preferata mai necunoscuta si vreau sa pun eu poza.se poate oare?

| CataLanBarca a răspuns:

Pe google search? sau pe funal la alea 8 site-uri? da google search ai picasa web albums...pe care din cate stiu eu poti incarca. Pe funal nu cred.big grin