| AdruuJoker134 a întrebat:

Hei de ceva timp incerc sa bag Java ca sa-mi descarc minecraft, dar imi da eroare.De ce?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Opreste antivirusul in caz ul in care ai. asigura-te ca ai dezinstalat java, in caz ca ai avut o versiune anterioara. descarca ccleaner si curata registrul. dupa, cu antivirusul dezactivat incearca sa instalezi java. sau instaleaza team viewer si asa pot sa te ajut mai usor

6 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Fi si tu mai detaliat, daca nu stim ce eroare iti da atunci cum sa stim noi de ce ti-o da? Ar trebui sa scrii ce fel de eroare e, si ce text are. Sau scrie pur si simplu ''ERROR''? (dar nu cred).

| AdruuJoker134 explică:

Ma refer ca imi arata locatia unde vreau sa salvez si imi scrie "(Locatia...)Error!

| gelu1970 a răspuns (pentru AdruuJoker134):

Ok adrian. in seara asta pe la ora 21 o sa vad prin intermediul teamviewer ce ti se intampla. in caz ca esti pe aici. inteleg ca nu ai reusit sa instalezi java.

| gelu1970 a răspuns (pentru AdruuJoker134):

Esti pe aici Adrian?

| AdruuJoker134 explică:

Bine dar calculatorul nu e al meu este al lui unchimiu si nu mai pot sa descarc nimic fara aprobarea lui deci s-ar putea sa descarc mai rar