| XoxoJuICe a întrebat:

Hei dragii mei :*. Vin cu o problema foarte nasoalaa. am inceput sa-mi urasc efectiv contul de facebook laughing. Din ce cauza? Pai e simplu. nu cred ca exista luna in care sa nu fiu blocata pentru ceva ( tin sa precizez ca sunt fata si nu-mi sta in caracter sa vorbesc vulgar sau jignitor,mai ales pe site-urile de socializare, deci nu am jugnit pe nimeni ). Acum 4 luni am fost blocata 30 de zile ( nu mai puteam da like-uri,comm-uri sau mesaje). a continuat povestea si luna trecuta, cand din nou am fost blocata tot 30 de zile ( la fel,fara mesaje,comm-uri sau like-uri ). Astazi am fost blocata din nou,doar ca de data aceasta,pot sa dau mesaje ^_^. Si acum,eu vreau sa va intreb. de ce se intampla asta? nu am jignit niciodata pe nimeni pe facebook,nu vorbesc urat, deci nu inteleg care e cauza. Daca voi stiti o posibila cauza va rog sa mi-o transmiteti! Apreciez si multumesc anticipat >:d

9 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Aşa am păţit şi eu. Ai dat prea multe like-uri sau comm-uri. Eu m-am săturat de el şi l-am şters de tot. Ori faci la fel, ori gata cu like-urile şi comentariile în exces happy

| Keilly a răspuns:

Poate ai dat prea multe like-uri sau chestii de astea laughing sau poate o persoana care nu prea te place te blocheaza laughing oricum, eu zic sa trimiti un mesaj echipei Facebook si sa-i intrebi de ce te tot blocheaza. Sunt sigura ca iti vor oferi si motivul.

| XoxoJuICe explică (pentru Keilly):

Le-am trimis acum un mesaj si am explicat problema. mi se pare nedrept, sincer. Daca m-ai cunoaste, ti-ai da seama ca sunt o persoana cu care chiar poti vorbii orice. nu inteleg chestiile astea, dar daca e din cauza ca cineva ma tot blocheaza constant, sper sa aflu cine e big grin. Multumesc pentru raspuns :*

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Hey, buna! Ai folosit prea mult like-urile si comm-urile, si mie mi s-a intamplat sa ma avertizeze, dar nu am fost blocata deloc pentru asta. In legatura cu mesajele, poate ai dat prea multe cereri de prietenie, ai fost blocata pentru asta si atunci nu mai poti trimite mesaje acelor persoane. happy

| XoxoJuICe explică (pentru MaNuela_RoMina_1999):

Hei :*. Chiar nu am 1000 de prieteni ca sa dau like-uri sau comm-uri in prostie laughing). De vorbit, vorbesc doar cu cine cunosc. mi se pare putin ciudat ca mi se intampla asta tocmai mie. Nu stiu, sper sa se rezolve problema :*. Multumesc!

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns (pentru XoxoJuICe):

Ok:** Bafta happy

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna! happy
Ori esti blocata din cauza ca ai dat prea multe like-uri si comentarii, ori ca o anumita persoana care nu te place te blocheaza constant.
Poti trimite un mesaj echipei Facebook si sa le spui problema si sa-i intrebi de ce te blocheaza.
O zi faina, pa, pa! happy

| XoxoJuICe explică (pentru ριтιкaa1998):

Cum ma poate bloca constant? laughing

| Gusti_Draghici_1998 a răspuns:

Ai folosit in exces comenzile de like sau comentwinking