| Dragosshiatat a întrebat:

Hei imi puteti spune de unde pot lua petarde si artificii din Tulcea, fara chesti gen,, du-te-n piata". Uregnt

Răspuns Câştigător
| aCek1ng a răspuns:

Pe sub coloane sunt foarte multi care vand petarde dar si in piata civica.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te duce-n piata.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Comercializarea petardelor si artificiilor este interzisa pana in zilelele premergatoare revelionului. In aceste conditii nimeni nu-ti poate spune si daca stiu. Este ilegal si daca suntem anonimi te poate afla politia cine esti.